Na Wspólnej

odcinek 3560

Na Wspólnej 21

Kamil ostatecznie rani Zuzę!

Po tym, jak Zuza nie pojawiła się na uroczystej kolacji, Kamil wraca do domu. Żona czeka na niego, popijając wino. Hoffer od razu się orientuje, że sprawa jest poważna. Kiedy słyszy pytanie, czy za jego zdradą stał tylko seks, czy też miłość, odpowiedź nie przechodzi mu przez gardło… Oszalała z bólu Zuza wybiega z mieszkania i… znika!

Arek i Daria spiskują, Lew szydzi a Adamski… węszy!

Doktor Nalepa robi wszystko, żeby powstrzymać Ostrowskiego przed konspiracyjną operacją psa na ich oddziale. Wtajemnicza Darię – jednak ta staje po stronie Arka! Wieczorem Lew z niedowierzaniem obserwuje jak spiskowcy, w wózku na bieliznę, próbują przemycić psa do szpitala… Nagle na horyzoncie pojawia się Adamski! Tymczasem Ewa zastaje swoją mamę w… łóżku Felicji!

Paweł jest pewny – znaleźli nianię idealną!

Wójcikowie szukają niani dla Gucia. Nie jest łatwo, ale w końcu trafiają na prawdziwy diament – młodą, bardzo piękną, świetnie wykształconą wielbicielkę swojego zawodu. Paweł jest zachwycony Sarą – jej profesjonalizmem i… piękną aparycją! Nie czekając na zdanie żony, zatrudnia dziewczynę. Beata – widząc maślane oczy męża – ma duże wątpliwości. Zaczyna szukać w internecie haka na ten ideał!