Na Wspólnej

odcinek 3557

Na Wspólnej 21

Michał ma dość Igi – wyprowadza się!

Brzozowski jest wściekły – Iga traktuje go jak gówniarza i kompletnie go nie szanuje! Pakuje się i wraz z synem wyprowadza do wynajętego mieszkania. Gdy Iga wraca do domu jest kompletnie zaskoczona… Ilona mówi Michałowi, że po wczorajszym incydencie Starski zrezygnował ze współpracy z nimi. Wkurzona Zdybicka wini za to Brzozowskiego - prywatne sprawy postawił ponad przyszłość firmy!

Zdrada Kamila niszczy całą rodzinę Hofferów…

Zuza jest zaskoczona słysząc, że Kolenda zrezygnowała z pracy. Kamil kłamie, że nie zna powodu jej odejścia. Rozmawia też ze zdenerwowaną Ulą - obiecuje, że wyzna Zuzie prawdę. Ula… stanowczo protestuje! Mama mogłaby tego nie przeżyć... Dziewczyna żali się Hao na ojca - chłopak stwierdza, że może jej mama też coś zawiniła. Ula jest wściekła – obrażona nie odbiera od niego telefonów…

Beata podglądana przez Emila!

Paweł i Beata zaczynają poszukiwania super niani dla Gucia. Rano zaskakuje ich kurier, który przynosi paczkę od Emila. Okazuje się, że to kamerka którą można połączyć z telefonem i obserwować, co dzieje się z dzieckiem. Okazuje się, że Larsson ma dostęp do sprzętu i podgląda synka oraz… Beatę! Wójcikowa ma jednak intuicję – sprawę załatwia bardzo ostro!