Na Wspólnej

odcinek 3553

Na Wspólnej 21

Marta błaga męża, żeby wrócił, a Fabiana, żeby… zmienił pracę!

Marta błaga Mikołaja, żeby wrócił do domu – przecież ich małżeństwo nie może się rozpaść z powodu jej głupiego flirtu! Nie wie, że rozmowę słyszy jej syn. Ksawery pisze do Mikołaja sprytnego sms-a… W pracy Leśniewska oznajmia Fabianowi, że muszą przestać ze sobą pracować, bo jej związek się wali w gruzy. Fabian oświadcza, że… on nic nie musi!

Mały Gucio pracuje z mamą „na taksówce”?!

Beata żali się mężowi, że bycie z dzieckiem przez cały czas staje się dla niej frustrujące. Dlatego, kiedy podczas spaceru z Guciem Wójcikowa dostaje alarmujący telefon o koleżanki z pracy, natychmiast rusza jej na pomoc. Zadanie nie jest łatwe: musi, okłamując policję, dowieźć ekspresowo klientkę na lotnisko! I to wszystko z małym Guciem…

Gwiazda wycofuje oskarżenie – rodzina Bergów bezpieczna, ale czy zostanie w Polsce?!

Iga informuje Bergów, że Marcelina Gwiazda wycofała oskarżenie, w związku z czym policja zamyka dochodzenie w sprawie Juniora. Jarek i Eliza szczęśliwi – nie stracą swojego adoptowanego syna! Ale przed nimi ostateczna decyzja w sprawie wyjazdu na stałe do Finlandii. Postanawiają zrobić rodzinne głosowanie. Jaki będzie wynik?!