Na Wspólnej

odcinek 3547

Na Wspólnej 20

Kolenda nie może znieść widoku Zuzy z Kamilem – powie kochankowi o dziecku?!

Anna jest zrozpaczona ciążą. W pracy do wściekłości doprowadza ją widok Kamila, który z oddaniem opiekuje się Zuzą. Kolenda urzędowym tonem wzywa Hoffera do swojego gabinetu – zamierza powiedzieć kochankowi, że spodziewa się jego dziecka!

Nad Juniorem zbierają się czarne chmury?!

Młodzi Bergowie są załamani – okazuje się, że usunięty z sieci filmik z roznegliżowaną Marceliną znowu wypłynął. Wszystkie plotkarskie portale internetowe pokazują go i komentują, a Gwiazdowa wniosła sprawę przeciwko właścicielowi fitness klubu! Tymczasem Bruno przyciśnięty przez Tadeusiaka zeznaje, kto umieścił kamerkę w szatni klubu. Jarek i Eliza są przerażeni – Juniora czeka poprawczak?!

Mikołaj na tropie romansu Marty?!

Leśniewscy są wstrząśnięci - orientują się, że Stefanek od wczoraj ukrywa u siebie kolegę z klasy! Matka chłopca zdążyła już zgłosić jego zaginięcie. Wychodzi na jaw, że Marta nawaliła, bo wróciła do dzieci późnym wieczorem. Mikołaj zarzuca żonie, że spędziła ten czas z Fabianem! Marta rozmawia z operatorem o budzącym się między nimi uczuciu. Efekt? Wieczorem Mikołaj odkrywa w telefonie żony jej zdjęcia przysłane przez Fabiana!