Na Wspólnej

odcinek 3544

Na Wspólnej 20

Podpita Monika siada za kierownicą – zostaje aresztowana!

Monika, popijając wino, przygotowuje się na romantyczny wieczór z mężem. Nagle przychodzi osiedlowy ochroniarz – Cieślikowa musi przestawić samochód, którym zablokowała sąsiada. Mimo oporów, Monika siada za kierownicę i… wjeżdża w stojący obok samochód! Pojawia się policja – każe Monice dmuchać w alkomat. Cieślikowa się nie zgadza - dochodzi do wielkiej awantury!

Ala rozpoczyna terapię i… wraca do ćpania?!

Karol nie przestraszył się ojca Ali i dalej się z nią spotyka. Wspiera ukochaną w terapii odwykowej, którą ta dziś ma rozpocząć. Ala nie jest jednak zadowolona z jego troski – uważa, że zasługuje na minimum zaufania! Karol w końcu pozwala jej pójść samej na terapię. Co się stało, że Ala pojawia się wieczorem w domu… kompletnie naćpana?!

Błażej zrobi wszystko, żeby zatrzymać Gosię!

Gosia oznajmia rodzicom, że nie wróci do męża – według niej on dalej romansuje z koleżanką z pracy! Jednak Błażej totalnie ją zaskakuje – przeprowadza generalny remont ich mieszkania, żeby żonie nie kojarzyło się ono z trudnymi chwilami i jej nałogiem. Na dodatek Błażej… zwalnia się z pracy! Chce, by Gosia zrozumiała, że koleżanka już dawno jest dla niego nieważna… Czy to wystarczy do odbudowania ich związku?!