Na Wspólnej

odcinek 3489

Na Wspólnej 20

Ksawery umawia się z prostytutką!

Michałowi udaje się przekonać Igę, żeby wróciła do domu – on się wyprowadzi. Iga się zgadza, ale robi to tylko dla Ignasia. Tym razem to Brzozowski jest wdzięczny Marcie, że udziela mu schronienia… Tymczasem Leśniewska martwi się o syna, który nie chce iść do szkoły. Ksawery jest załamany, bo stał się szkolnym pośmiewiskiem z powodu swojego nieudolnego pocałunku z Florą. Chłopak zamierza to zmienić - umawia się z… prostytutką!

Co ukrywa Gosia?!

Danka odkrywa, że w nocy kilkakrotnie dzwoniła do niej Gosia. Mocno zaniepokojona bezskutecznie próbuje się skontaktować z córką. Gdy spotykają się w pracy, Gosia twierdzi, że… nie dzwoniła do mamy! Prosi Dankę o opiekę nad synkiem - chcą zrobić sobie z Błażejem romantyczny wieczór. Córka Zimińskich spędza go jednak inaczej niż planowała – zapłakana, z butelką wina…

Kopciowa z córką walczą z ordynarnym światem mężczyzn!

Zazdrosny o Żanetę Wojtek chce zmierzyć się z Kleczewskim. Kpiąc z Irka, proponuje mu off-roadowe lekcje jazdy… Podczas wieczoru szybkich randek Kopciowa wpada w oko jednemu z seniorów. Kiedy mężczyzna bezceremonialnie łapie za pośladki Helenę, ta policzkuje prostaka! Robi się nieprzyjemnie, ale i Żanetę trafia szlag - przez… Kleczewskiego!