Na Wspólnej

odcinek 3482

Na Wspólnej 20

Gosia okradziona z pieniędzy i z… miłości?!

Danka przyciska córkę w sprawie odwołanej wycieczki klasowej do Berlina. Gosia w końcu wyznaje, że ktoś jej ukradł pieniądze, które zebrała od uczniów. Zimińska proponuje córce pożyczkę… Wieczorem podpita Gosia wita ostrymi pretensjami wracającego do domu Błażeja – chce wiedzieć, czy wciąż pracuje ze swoją kochanką!

Michał zastawia samochód w kasynie a Iga planuje je zniszczyć!

Iga z Robertem przygotowują nalot na nielegalne kasyno. W związku z tym Przybysz pisze do Michała, że wróci później z pracy… Tymczasem Brzozowski jest w hazardowym amoku - przegrywa w kasynie wszystkie pieniądze. Kiedy nie ma już za co grać, prosi właściciela o pożyczkę. Gdy ten odmawia, Michał… zastawia swój samochód!

Nalepa i Daria podejrzewają się wzajemnie - kto „pomógł” odejść Paulinie?!

Kamil chce dać Lwu urlop ze względu na śmierć żony, ale Nalepa nie chce o tym słyszeć. Jako przyczynę śmierci Pauli w kartę zgonu Hoffer wpisuje niewydolność serca. Jednak pielęgniarka donosi Kolendzie o znalezionym pudełku po lekach i prawdopodobnym samobójstwie. Dyrektorka jest wściekła! Tymczasem Nalepa i Daria wzajemnie podejrzewają się o eutanazję Pauliny!