Na Wspólnej

odcinek 3479

Na Wspólnej 20

Weronika jest już pewna – mąż jej klientki jest bardzo niebezpieczny!
Roztocka ma pretensje do Jana, gdy dowiaduje się, że zdjęcia z jej erotycznej sesji umieścił w swoim portfolio. Podejrzewa, że włamania i podmiany zdjęć na stronie kancelarii dokonał mąż jej klientki, który zrobił na niej wrażenie niebezpiecznego człowieka. Karolina potwierdza obawy Weroniki – pokazuje nagranie, na którym Pomorski znęca się nad nią, brutalnie zmuszając do jedzenia!
Michał zamierza skończyć z hazardem?!
Michał zbiera się na odwagę i chce powiedzieć narzeczonej o swoim uzależnieniu. Jednak gdy Iga namawia go na seks, z ulgą rezygnuje z rozmowy… W pracy Przybysz przyjmuje raport od policjanta, który inwigiluje nielegalne kasyno. Tymczasem Michał rozgrywa tam kolejną partię pokera – wygrywa, spłaca długi i… żegna się z właścicielem! Czyżby Brzozowski skończył z hazardem?!
Daria boi się o swoją przyjaciółkę – żonę Nalepy…
Daria jest mile zaskoczona - Paulina prosi ją, żeby przyniosła z jej mieszkania suknię i przygotowała ją na jutrzejszą rocznicę ślubu. Dziedzicówna cieszy się, że jej ulubiona pacjentka wreszcie przestała myśleć o śmierci. Kiedy jednak Paulina stwierdza, że to będzie jej ostatnia rocznica ślubu, Daria nie może zbagatelizować swoich obaw…