Na Wspólnej

odcinek 3476

Na Wspólnej 20

Bednarczuk posądza ucznia o kradzież a Gosia partnera o zdradę!

Danka dowiaduje się, że jej córka Gosia obiecała klasie wycieczkę do Berlina, zebrała pieniądze i… przestała wspominać o wyjeździe. Tymczasem Bednarczuk podnosi larum – została okradziona! Polonistka oskarża jednego z uczniów, Słowika. Gosia jest oburzona postawą koleżanki… Wieczorem córka Danki awanturuje się z Błażejem. Uważa, że partner ją zdradza!

Żona Nalepy chce świętować rocznicę ślubu – ostatni raz!

Doktor Nalepa informuje żonę, że została jednak skierowana na oddział psychiatryczny po nieudanej próbie samobójczej. Paula pociesza męża – wytrzyma to. Umawia się z nim na wieczór – będą celebrować 15 rocznicę ślubu. Daria przynosi elegancką suknię z domu Pauliny i pomaga jej wystroić się na rocznicowy wieczór. Lew jest pod wrażeniem wyglądu żony – nie wie, że Paula ma schowane całe pudełko silnych leków…

Mikołaj martwi się o Michała, który się pogrąża!

Mikołaj próbuje przekonać Michała by przestał grać. Brzozowski jest wkurzony – żąda, by Leśniewscy przestali się wtrącać w życie jego i Igi! Mikołaj nie odpuszcza i przeprowadza rozmowę z właścicielem prywatnego kasyna, któremu radzi, by przestał obsługiwać Michała. W przeciwnym razie, niech spodziewa się kłopotów... Tymczasem Marta martwi się o syna - Ksawery wyraźnie się zakochał!