Na Wspólnej

odcinek 3463

Na Wspólnej 20

Marysia porwana przez pedofila?

Żbik działa przekonany, że Marysia ma kontakt z pedofilem. Darek pisze z telefonu siostry do rzekomej Oliwki, proponując spotkanie. Nie wie, że pedofil kręci się przed posesją Zakościelnych… Niedługo potem Zakościelni orientują się, że córka zniknęła! Darek z przerażeniem odkrywa w telefonie siostry wiadomość od Oliwki – czeka na Marysię w parku!

Kuba rozprowadza niebezpieczne tabletki – na jego trop wpada… Tomek!

Dex jest pobudzony i roztrzęsiony - czuje kołatanie serca po zażyciu tabletek udoskonalonych przez Karola. Wkurzony każe bratu zniszczyć produkt! Karol nie dość, że nie słucha brata, to jeszcze nie informuje Kuby, co ten rozprowadza. Brzozowski sprzedaje Piotrkowi nowe tabsy… Tymczasem Tomek Nowak wnika w środowisko studenckie – robi dziennikarskie śledztwo w sprawie chemicznych wspomagaczy nauki!

Roman zszokowany – ma zapłacić za pobyt w izbie wytrzeźwień?

Roman jest wściekły – odkrywa, że Muszko podle go oszukał sprzedając mu maść na odciski jako cudowny specyfik na porost włosów. Hoffer w świetnym stylu odgrywa się na sąsiedzie… Satysfakcja nie trwa długo - Roman otrzymuje list polecony, który wprawia go w osłupienie. To… rachunek za izbę wytrzeźwień!