Na Wspólnej

odcinek 3435

Na Wspólnej 20

Bogdan dowiaduje się, że za pomoc uchodźcom grozi więzienie!

Kamil bada małą Syryjkę, która zasłabła. Pobiera jej też krew do analizy. Bogdan odbiera od Szarka paczkę z darami dla Omara i Rimy. Zauważa to Wolak, który widział dzieci – kierowca napastliwie pyta o nie, nazywając uchodźców terrorystami! Bogdan prosi o poradę Weronikę – ta uświadamia mu, że za ukrywanie i przewóz nielegalnych uchodźców grozi kara 8 lat więzienia!

Dramatyczna rozmowa Cieleckiego z Luśką!

Eliza prosi Luśkę o rozmowę - chce dowiedzieć się więcej o osobie, której powierza dzieci. Dziewczyna jest bardzo skrępowana tym przesłuchaniem. Wieczorem okazuje się, że czeka ją kolejna poważna rozmowa - z Cieleckim. Ten już na początku zwraca się do niej… „córeczko”!

Darek miał rację – Magda jest oszustką?

Żbik wciąż jest zdania, że Magda powinna zostać zwolniona. Ku jego zaskoczeniu na konto kancelarii przychodzą pieniądze dla kobiety okradzionej przez Magdę i Lisowskiego… Wieczorem Jarogniew żali się Darkowi, że Lisowski nie chce mu zapłacić za wygrane partie szachowe. Żbik dopada mężczyznę i ostrzega, że wie o jego hazardzie z nieletnimi. W ostrej rozmowie słyszy od Lisowskiego prawdę o Magdzie!