Na Wspólnej

odcinek 3405

Na Wspólnej 20

Ilona przerażona – wracają jej omamy z Łukaszem?

Ilona wyznaje terapeutce, że ostatnio – trzeźwa – widziała mężczyznę ze swoich urojeń. Terapeutka uspokaja ją – ale po wyjściu z poradni Zdybicka znowu widzi Łukasza! W pracy Michał alarmuje, że inspektor budowlany cofnął im pozwolenie na budowę – Ilona idzie do jego biura. Okazuje się, że inspektorem jest… Łukasz! Co się dzieje ze Zdybicką?

Zakościelny zabroni Darkowi oskarżyć syna przyjaciela?

Darek informuje ojca, że człowiekiem który chciał zgwałcić Magdę jest niejaki Filip Osuchowski, syn znanego prawnika. Zakościelny drętwieje – okazuje się, że Osuchowski senior to jego przyjaciel, prawie rodzina! Żbik nie ma żadnych wątpliwości, że trzeba zgłosić to na policję. Czy ojciec mu na to pozwoli?

Marcelina doprowadza Smolnego do szału a Kuba oszukany!

Krzysztof rwie włosy z głowy czytając scenariusz, który na podstawie jego powieści „Upał ciał”, napisała Marcelina Gwiazda – oficjalna autorka, żona jego szefa. Obrażona kobieta zrywa umowę – w takim razie nie będzie firmowała fikcji! Tymczasem Kuba i Majka wynajmują mieszkanie. Ich pierwszy romantyczny wieczór „na swoim” przerywa dwóch chłopaków, którzy twierdzą, że… to oni wynajęli to mieszkanie!