Na Wspólnej

odcinek 3401

Na Wspólnej 20

Ela wątpi, że dożyje do przeszczepu?

Elżbieta dostaje wiadomość od Remika, który chwali się dobrą formą po przeszczepie serca. Ela się cieszy, lecz wyraźnie wątpi, że jej też się uda – jest coraz słabsza… Tymczasem Hoffer będzie dzisiaj przesłuchiwany przez komisję etyki lekarskiej w sprawie doktora Nalepy. Niespodziewanie Lew odtwarza mu nagranie, na którym zdesperowany Igor oznajmia, że zamierza kupić dla Eli serce! To szantaż?

Nina i jej kumple rozjechani przez Darię!

Daria dopada Ninę i jej nowych znajomych w mieszkaniu Adama – wyrzuca upalonych, ledwo przytomnych Kalinę i Decybela! Gdy Dziedzicówna zauważa zniszczoną pamiątkę po Adamie, nie oszczędza też Niny. Mimo to kryje ją przed Renatą i Sławkiem. Gdy rano wracają do domu, opiekunowie żądają wyjaśnień. Czy Nina odważy się powiedzieć prawdę?

Michał doradza Marcinowi

Andżela nie wie, który z mężczyzn jest ojcem jej dziecka. Brzozowski radzi Marcinowi i Radkowi, żeby zrobili test na ojcostwo. Kiedy Michał opowiada Idze o perypetiach konkurujących tatusiów, kobieta nie słucha – martwi się o Marzenę, która nie odbiera od niej telefonów!