Na Wspólnej

odcinek 3364

Na Wspólnej 20

Dębkowa truje klienta restauracji Marka i Stefana!

Zimińscy znowu muszą godzić swoich przyjaciół, Dębków. Marek dopytuje Stefana, dlaczego Halinka jest taka rozżalona. Okazuje się, że Dębek nie pozwala wprowadzić do menu ich restauracji zupy grzybowej swojej  żony.  Po interwencji Zimińskiego zupa trafia do karty. Pierwszy klient, który ją zamawia jest zachwycony, po czym… pada martwy!

Trener Julki pijany a Kostek pójdzie siedzieć!

Igor przychodzi na trening Julki – chce zobaczyć, jak córka sobie radzi w drużynie piłkarskiej. Nowak zauważa, że trener dziewczynek jest dziwnie pobudzony. Wydaje się, że czuć od niego alkohol… Tymczasem Ela dowiaduje się, że Kostek odpowie za łapówkarstwo oraz narażenie zdrowia i życia dzieci. Spotyka nieuczciwego współpracownika przed komisariatem!

Smolny na tropie afery, a Przemek… frustruje Monikę!

Załamany Kuba przychodzi do ojca – instruktor nauki jazdy znowu nie dopuścił go do egzaminu. Smolny jest przekonany, że Terlecki celowo oblewa syna, żeby dokupił kolejne płatne jazdy! I postanawia to udowodnić… Tymczasem Przemek coraz częściej i chętniej wyręcza Dagmarę w opiece nad swoim synem, co doprowadza do frustracji Monikę!