Na Wspólnej

odcinek 3328

Na Wspólnej 19

Darek musi unieszkodliwić swojego przyrodniego brata!

Młody Zakościelny zamierza powiedzieć ojcu o rzekomym romansie Darka i Justyny. Żbik działa natychmiast - wciąga chłopaka w akcję przekazania pieniędzy szantażyście, który zaraz potem zostaje zatrzymany przez policję. Darek przekonuje zaskoczonego Tadzia, że właśnie o niego chodziło - mężczyzna miał dowody na jego niechlubną przeszłość! Czy młody Zakościelny uwierzy w mistyfikację Darka?

Julka walczy z matmą, a Ela z… zaborczym Kostkiem!

Julka poprawia matematykę – wygląda na to, że dzięki przyjaźni z Melą wychodzi na prostą,. Tymczasem Elżbieta negocjuje fuzję swojej fundacji z międzynarodową firmą. Ela pamięta o radach Igora – jest twarda i nie zgadza się na całkowitą podległość zarządowi. Kostek jest wyraźnie zaskoczony jej postawą!

Maks w totalnych kleszczach – nie wie, co robić…

Maks spotyka się z Paulą, która jest z nim w ciąży. Rozmowa zostaje przerwana przez Wiktorka – przerażony synek nie może dobudzić matki! Okazuje się, że Ilona przesadziła z lekami i alkoholem. Maks nie może jej zostawić samej z dzieckiem… Brzozowski jest w kleszczach – w tym czasie Paula spotyka się z jego matką!