Na Wspólnej

odcinek 3304

Na Wspólnej 19

Hao przegrywa z Ulą, a Hoffer szuka pacjenta zbiega!

Ula i Hao dowiadują się, że świetnie im poszło na olimpiadzie - Hofferówna jest druga w Polsce a Hao został „tylko” laureatem. Chłopak jest zdruzgotany… Tymczasem Kamil jest przesłuchiwany w związku z ucieczką więźnia ze szpitala. Hoffera nic nie obchodzi oprócz szybkiego odnalezienia pacjenta, którego życie jest zagrożone! Wieczorem sam szuka dojścia do jego rodziny…

Darek ratuje żonę Zakościelnego!

Kasia przygotowuje projekt pokoju córeczki Zakościelnych. W tym czasie wystrojona Justyna jest gotowa do wyjścia. Jakiś czas później alarmuje Darka – miała wypadek samochodowy i błaga o pomoc. Żbik pomaga jej, ale później jest zszokowany tym, że Zakościelna… okłamuje męża co do przebiegu wydarzeń! Co ukrywa Justyna?

Młodzi Bergowie na zakręcie, a Bruno odnajduje Natalię!

Eliza wraca z wyjazdu i chwali się, że dostała awans. Niestety, będzie mogła poświęcać dzieciom mniej czasu. Proponuje zszokowanemu Jarkowi, żeby zrezygnował z pracy! Tymczasem Bruno w parku ratuje napadniętą dziewczynę. Okazuje się, że… to próba do filmu, a kaskaderką jest „jego” Natalia! Tylko dlaczego dziewczyna nie chce z nim rozmawiać?!