Na Wspólnej

odcinek 3269

Na Wspólnej 19

Adam wciąż kocha Darię?

Adam czuwa całą noc przy Darii w szpitalu. Rano Dziedzic każe mu się wynosić – chce rozszarpać Namysłowskiego! Ten z kolei jest wściekły na zazdrosną Paulę, która doprowadziła do wypadku Darii. Wieczorem Adam razem z Bartkowiakiem opija ich przyszłą współpracę… bez kobiet!

Iga rzuci Michała?!

Iga ma dość tego, że Michał żyje tylko Klaudią – zaniedbując ją i Ignasia! Brzozowski twierdzi, że dzięki Sobieraj chce zakończyć etap życia związany z Kingą. Iga zaprasza Klaudię do domu. Jej wygląd zaskakuje Ignasia – kobieta ubiera się, czesze i maluje jak jego mama! Przybysz jest pewna, że to nie jest przypadek. Między nią a Michałem dochodzi do awantury i Iga… wyprowadza się!

Marek i Danka chcą być opiekunami Janka – czy on tego chce?

Marek przeprowadza z Jankiem rozmowę o seksie i zabezpieczaniu się, a Danka o tym samym rozmawia z Bellą. Zimińska odwiedza Weronikę – pyta o możliwość opieki prawnej nad siostrzeńcem. Roztocka obiecuje sprawdzić, co się dzieje z ojcem chłopaka. Radzi też spytać o zdanie samego Janka. Chłopak źle odczytuje intencje Zimińskich - robi się nerwowo!