Na Wspólnej

odcinek 3262

Na Wspólnej 19

Klaudia okłamuje Michała w sprawie Kingi!

Michał i Klaudia spotykają się w Trójmieście z mężczyzną, który twierdzi, że wiózł Kingę na dworzec. Facet rozpoznaje Brzozowską na zdjęciu. Jakiś czas później Klaudia… płaci mężczyźnie za to, co opowiedział Michałowi! Brzozowski wraca do domu bardzo przejęty, jednak nie znajduje zrozumienia – jego syn i Iga są rozżaleni, że już nie są dla niego ważni!

Młodzi Bergowie tracą Juniora bezpowrotnie?

Jarek i Eliza są załamani - okazuje się, że biologiczny ojciec Juniora wychodzi ze szpitala i jeszcze dzisiaj chłopiec ma przeprowadzić się do Zawady. Najbardziej przeżywa to Hanusia – płacze i nie chce wypuścić brata z domu. Dopiero jego obietnica szybkich odwiedzin łagodzi sytuację. Niestety, Zawada odbiera Bergom nadzieję na kontakt Juniora z nimi!

Daria znowu w cieniu Adama?

Szef Darii jest bardzo zdenerwowany – zbliża się termin ukończenia ważnego projektu, który jest wciąż w rozsypce. Bartkowiak bardzo liczy, że Dziedzicówna zmobilizuje jego zespół do wytężonej pracy. Daria zwołuje wszystkich na warsztaty integracyjne. Kiedy ich „zabawę” widzi szef – wpada w szał! Uważa, że może im pomóc jedynie… Adam! Co na to Daria?!