Na Wspólnej

odcinek 3183

Na Wspólnej 19

Kasia rozpaczliwie szuka pomocy!

U Kasi pojawia się Sylwia – oddaje jej rzeczy z biura i oznajmia, że nikt nie wierzy w jej kłamstwa. Załamana Bergówna decyduje się na rozmowę z Darkiem Żbikiem… Tymczasem Jagoda po upływie doby przychodzi do Jarka po swoje dzieci. Sąsiadka wyraźnie kręci, a wtedy Eliza oznajmia stanowczo, że razem z Jarkiem zgłoszą zaniedbywanie dzieci!

Paweł chce być milionerem - bez Beaty?

Wójcik informuje narzeczoną o planach sprzedaży mieszkania i zainwestowaniu okrągłego miliona u Mirka! Beata nie wierzy własnym uszom - przekonuje Pawła, że nie powinien tak bardzo ryzykować. Ten jednak upłynnia mieszkanie. Wieczorem stwierdza, że ma dość ciągłego gadania narzeczonej o badaniu jego płodności – opuszcza ich sypialnię!

Weronika wyjeżdża z Henrykiem, w którego firmie węszy Tadeusiak!

Roztocka i Grzelak wyjeżdżają razem na weekend zostawiając w domu Antosię. Dziewczyna ma się uczyć, ale zamiast tego – imprezuje z Karolem i jego znajomymi… Kiedy Robert dowiaduje się o wyjeździe Weroniki i Henryka, postanawia natychmiast działać – jedzie do firmy Grzelaka i próbuje się dowiedzieć czegoś o tajemniczym zaginięciu jego żony!