Na Wspólnej

odcinek 3172

Na Wspólnej 19

Sławek rozprawia się z Rochem!

Daria namawia Renatę – trzeba dać nauczkę Rochowi. A kto jest do tego najlepszy? Sławek! Między rywalami dochodzi do ostrego starcia z użyciem… węża ogrodowego! Po południu Daria idzie na randkę z chłopakiem, który kiedyś pomógł naprawić jej rower. Piotr stwierdza, że Dziedzicówna dużo lepiej prezentuje się na żywo, niż na streamie! Pokazuje zszokowanej Darii relację „live” z jej mieszkania. A tam właśnie Luiza ostro baraszkuje z Antkiem!

Franek uratowany przez… szantażystę?

Franek jest przesłuchiwany przez policję – nikt mu nie wierzy w żaden szantaż. Z opresji wybawia go… sam szantażysta! Bandyta dzwoni do Berga podczas przesłuchania i żąda drugiej raty okupu. Franek – za pozwoleniem policji – umawia się na przekazanie pieniędzy. Teren zostaje obstawiony przez policyjnych tajniaków. Kto wpadnie w zasadzkę?

Kamil na dnie – do akcji wkracza… Zuza!

Roman znajduje rano kompletnie pijanego syna. Próbuje uświadomić Kamilowi, że ma dla kogo żyć! Tymczasem niespodziewanie Zuza wraca do Warszawy. Ale nie jedzie do Kamila – zjawia się w szpitalu. Prosi o spotkanie dyrektor Król. Zuza podejmuje z Kariną bardzo ryzykowną grę…