Na Wspólnej

odcinek 3165

Na Wspólnej 19

Poniżona Magda chce zabić Ewkę?

Magda jest w szoku - po namiętnej randce Boski nie chce z nią nawet rozmawiać! Toczewska jest przerażona, gdy od szkolnych kolegów słyszy intymne słowa wypowiedziane wczoraj do Boskiego. Okazuje się, że Kalinowska umieściła w sieci filmik z randki swojego chłopaka i Magdy! Toczewska dostaje szału – dopada Ewę i bije ją do nieprzytomności!

Kamil w pułapce dyrektor Król!

Kamil w drodze na lotnisko dostaje wiadomość od Ostrowskiego, że mają kontrolę NFZ. Hoffer rezygnuje z wycieczki do Paryża – wsadza zszokowaną Ulę do samolotu, a sam jedzie do szpitala. Jest wściekły - okazuje się, że dyrektor Król wiedziała o kontroli od tygodnia! A w dodatku nie udostępniła urzędnikom dokumentacji, którą jej przesłał…

Beata chce dziecka, a Paweł… dużej kasy?

Beata martwi się, że nie może zajść w ciążę. Paweł pociesza ją obiecując, że w końcu doczekają się potomstwa. Tymczasem Wójcik zabiera narzeczoną na raut z okazji otwarcia nowego biura Mirka. Obecność jednego celebrytów utwierdza Pawła w decyzji, by zainwestować sto tysięcy w firmie nowego przyjaciela-biznesmena. Wójcikowi marzy się, by być jak on - nieprzyzwoicie bogatym!