Na Wspólnej

odcinek 3151

Na Wspólnej 19

Przemek w końcu wydaje ćpającego Kubę – Smolni w szoku!

Przemek widząc, że Kuba jest silnie uzależniony, decyduje się powiedzieć o wszystkim Basi. Ta jest przerażona - próbuje wpłynąć na syna. Niestety, przynosi to odwrotny efekt – roztrzęsiony Kuba wybiega z domu. Spotyka się w parku z Pauliną, która – niezawodnie - ma ze sobą prochy. Ich mieszanka doprowadza dzieciaki do nieprzytomności!

Szefowa Kamila się wstydzi - a ten już ratuje kolejne ludzkie życie!

Karina ma rano potwornego kaca – jest jej wstyd za to, co zrobiła w nocy. Szefowa wmawia Kamilowi, że niczego nie pamięta… Do Hoffera dzwoni Zuza i przeprasza za ostatnią awanturę. Udało jej się zorganizować Uli urodziny i będzie na nich… zdalnie! Wieczorem prezes Żamojda alarmuje Kamila – Piorun właśnie stracił przytomność podczas treningu!

Daria zamieszka z Luizą u Skrzetuskiego?

Daria odkrywa w telefonie Rocha nagie fotki kobiety, z którą widziała go parę dni temu. Dziedzicówna nie ukrywa wściekłości – nie pozwoli tak krzywdzić Renaty! Po południu Daria razem z Luizą oglądają mieszkanie, które mają wynająć od Skrzetuskiego. Właściciel dość dziwnie się zachowuje ale chce, żeby dziewczyny natychmiast tu zamieszkały – on je wybrał!