Na Wspólnej

odcinek 3150

Na Wspólnej 19

Premiera filmu Przemka to dla Kuby i Pauliny świetny moment na… ćpanie!

Przemek bardzo przeżywa premierę filmu, w którym gra jedną z głównych ról. Smolni również są bardzo przejęci. Tymczasem Kuba i Paulina, którzy obiecali przyjść na premierę, wybierają inną rozrywkę – ćpają niemal do nieprzytomności! Zamroczeni, nie docierają na uroczystość…

Szefowa zaciągnie Kamila do łóżka?

Kamil próbuje pogodzić się z Zuzą, ale ta nie odbiera jego telefonów. Hoffer wyjeżdża na konferencję z szefową - Karina pomaga mu opanować nerwy przed wystąpieniem. Po prezentacji Kamil przyjmuje gratulacje od największych sław kardiochirurgii. Jednak najgorętsze słowa uznania ma dla niego szefowa, która wieczorem odwiedza go w pokoju hotelowym. Karina składa Hofferowi bardzo jednoznaczną propozycję!

Jerzy trenerem idealnym?

Jerzy czuje, że prowadzenie klubu za Izę go przerasta. Córka radzi Dudkowi, żeby wykorzystał swoją pisarską wyobraźnię! Jerzy korzysta z podpowiedzi Klementynki i okazuje się, że jest w stanie poradzić sobie z pretensjami klientów klubu. Dudek idzie za ciosem i decyduje, że sam poprowadzi zajęcia dla pań. Okazuje się fantastycznym trenerem!