Na Wspólnej

odcinek 3084

Na Wspólnej 18

Daria straci swoją miłość, a Renata… kobiecość?

Daria oczekuje szczerości od Adama. On zaś wyraźnie nie jest gotowy na wspomnienia o swojej poprzedniej partnerce. Darii puszczają hamulce - czy to, co zrobi doprowadzi do rozstania z ukochanym?! Tymczasem Renata dowiaduje się od lekarza, że jej nowotwór jest złośliwy i konieczne jest natychmiastowe usunięcie piersi. Kobieta jest zszokowana i załamana – czy znajdzie oparcie w Sławku?!

Robert w patowej sytuacji!

Tadeusiak jest zdeterminowany – jedzie do ośrodka odwykowego. Weronika i jej dzieci bardzo go wspierają. Nieoczekiwanie Robert zostaje pilnie wezwany do pracy – w nocy zgwałcono córkę komendanta! Policjant dostaje ultimatum – albo zajmie się natychmiast tą sprawą, albo… nie ma powrotu do pracy!

Adamski wystawia Kamila, a Ewa… rozpoczyna śledztwo!

Na oddział kardiochirurgii trafia żona wiceministra zdrowia – jest w ciężkim stanie. Adamski natychmiast decyduje, że pacjentkę z rozległym zawałem ma operować Kamil! Nowy ordynator wyraźnie boi się odpowiedzialności… Tymczasem Ewa dowiaduje się, że pacjent któremu wstrzykiwała kwas hialuronowy jest bliski śmierci! Postanawia sprawdzić preparaty, jakie w swojej klinice ma Dorota…