Na Wspólnej

odcinek 3016

Na Wspólnej 18

Ostrowskiego dopadają wątpliwości. Nie wie, czy zrezygnować z pracy. Tymczasem Igor stara się o spotkanie z szefem podejrzanej korporacji.

Julka chora - Igor musi zrezygnować ze śledztwa już na starcie?

Igor jeździ taryfą jako „wolny strzelec”, stara się o spotkanie z szefem podejrzanej korporacji. Ale wciąż daleki jest od wniknięcia do taksówkarskiej mafii… Tymczasem Elżbieta cały dzień próbuje się dodzwonić do Igora - martwi ją stan zdrowia Julki, która zasłabła w szkole! Co na to Nowak – czy zrezygnuje ze śledztwa?

Jarek pomoże Norbertowi i… sobie?

Po wyjeździe Agaty i Bruna do Liberii okazuje się, że potrzebują dużo więcej pieniędzy niż wzięli. Przyjaciele chcą im wysłać wszystkie swoje oszczędności, jednak to wciąż za mało. Eliza namawia Jarka, żeby zrobił urodzinowy pokaz magii i zarobił brakującą kwotę na poszukiwania Norberta. Czy Jarek przełamie się i wróci do zawodu magika?

Ostrowski szykuje Ewie niemiłą niespodziankę?

Ewa zaczyna przyzwyczajać się do wizji posiadania męża tylko dla siebie. Ostrowskiego natomiast nagle dopadają wątpliwości, czy zrezygnować z pracy – zwłaszcza po tym, co powiedziała mu ordynator Kleczewska. Tymczasem pełen podejrzeń Adamski obserwuje relację Ostrowskiego i pani ordynator…