Na Wspólnej

odcinek 3005

Na Wspólnej 18

Darek rozpoczyna pracę w „korpo” i od razu stwierdza, że nie jest to miejsce dla niego. Tym bardziej zdecydowany jest być kochankiem Anny, dzięki której ma wrócić do zawodu prawnika…

Ahmed popełnił samobójstwo z powodu ciąży Majki?

Rodzice Majki mają pretensje do Zimińskiej – przez nią ich córka waha się, czy dokonać aborcji! Ich rozmowę słyszy Ahmed. Odchodzi kompletnie roztrzęsiony, gdy ojciec Mai mówi mu, że to nie z nim jego córka jest w ciąży! Ahmed przez cały dzień nie odbiera telefonów, a wieczorem Maja czyta w sieci o nastolatku, który popełnił samobójstwo!

Darek przez łóżko załatwi sobie powrót do zawodu?

Darek rozpoczyna pracę w „korpo” i od razu stwierdza, że nie jest to miejsce dla niego. Tym bardziej zdecydowany jest być kochankiem Anny, dzięki której ma wrócić do zawodu prawnika… W międzyczasie Żbik pomaga ojcu Jarogniewa, który wybiera się na randkę z Oktawią. Czy dzięki Darkowi Stanisław odzyska miłość sprzed lat?

Iza chroni swoją pracownicę przed agresywnym partnerem!

Do klubu przychodzi narzeczony Hanki, która - bojąc się go - spędziła noc u Izy. Mężczyzna szarpie dziewczynę i każe jej wracać do domu. Widząc to, Izabela straszy go policją, a Hani tłumaczy, że nie musi go słuchać… Po tym zajściu na blogu Brzozowskiej pojawia się nowy, ważny temat!