Na Wspólnej

odcinek 2993

Na Wspólnej 17

Kasia mówi ojcu, że chce się wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Tymczasem Przemek kończy swój pierwszy dzień na budowie.

Darek samotny – liczy, że oczaruje Emilię?

Żbika odwiedza Jarogniew – współczuje przyjacielowi, że żona ogołociła go nawet z mebli. Chłopak skarży się, że rodzice się o niego kłócą … Po południu Darek ma już dość pustego mieszkania – umawia się z Emilią. Niestety, kobieta od razu przechodzi do interesów. Żbik liczył na coś innego...

Przemek zapomni o Dagmarze, a Tymon zostanie… szpiegiem?

Przemek kończy swój pierwszy dzień na budowie. Robotnicy nie chcą go puścić do domu – „nowy” musi postawić kolejkę! Wbrew Majorowi Przemek idzie z robotnikami – czy zapomni, że umówił się do teatru z Dagmarą? Tymczasem do Smolnego przychodzi Gwiazda – skarży się, że żona go zdradza! Szef zleca śledzenie Marceliny… Tymonowi!

Jarek ośmieszy się na oczach rodziców Elizy?

Kasia mówi ojcu, że chce się wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Jak zareaguje Bogdan? Tymczasem Jarek wychodzi do teatru z Elizą i jej rodzicami. Widząc żonglera, Berg chwali się że też trochę trenuje. Cielecki od razu rzuca mu wyzwanie – pokaż, co potrafisz! Czy Jarek ośmieszy się na oczach Elizy i jej rodziców?