Na Wspólnej

odcinek 2992

Na Wspólnej 17

Iga wpada w oko jednemu z mafiozów! U Bergów pojawia się policja. Okazuje się, że Joanna jest podejrzana o nakłanianie Karola do samobójstwa.

Iga - ulubienica mafioza – znajduje w jego biurze zdjęcie swojej zaginionej siostry!

Iga wpada w oko jednemu z mafiozów! Radzio wzywa kobietę do swojego biura i obleśnie się do niej przystawia. Przybysz cały czas gra rolę słodkiej idiotki. Kiedy gangster wychodzi, policjantka robi zdjęcia dokumentom, które znajduje w jego biurku i natychmiast przesyła je Sławkowi i Robertowi. Policjanci są w szoku – na jednym ze zdjęć jest… siostra Igi!

Joanna oskarżona o nakłanianie do samobójstwa?

U Bergów pojawia się policja – okazuje się, że Joanna jest podejrzana o nakłanianie Karola do samobójstwa! Na dodatek wychodzi na jaw, że stalker wysługiwał się jakimś chłopakiem, na którego teraz spadają podejrzenia. Czy Karol wymiga się od winy i nadal będzie nękał Joannę?

Żaneta i Cieślik mistrzami na kursie Pedra!

Wojtek i Damian zapisują się na zajęcia tańca! Panowie traktują to jako karę – między nimi a ich żonami co chwila dochodzi do jakiejś sprzeczki. Widząc to, Pedro zarządza wymianę partnerów. I okazuje się, że Cieślik z Żanetą… wymiatają!