Na Wspólnej

odcinek 2980

Na Wspólnej 17

Zuza i Ela są już pewne, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Przemek z ulgą przyjmuje wiadomość, że Monika dochodzi do siebie po próbie samobójczej.

Joanna w szoku – stalker Karol przekracza kolejne granice!

Joanna jest trochę uspokojona – od dwóch dni nie dostała żadnej wiadomości od Karola. Ma nadzieję, że stalker się przestraszył… Po południu u Bergów zjawiają się znajomi. Jedna z koleżanek Bogdana przyprowadza ze sobą nowego chłopaka. Joanna prawie mdleje na jego widok!

Zuza i Ela wiedzą, że Blanka jest oszustką – czy zwabią ją w zasadzkę?

Zuza i Ela są już pewne, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Kobiety nie mogą uwierzyć, jak Blanka mogła truć lekami własne dziecko! Zgłaszają sprawę na policję. Robert organizuje zasadzkę – Zuza dzwoni do Blanki i zaprasza ją po odbiór pieniędzy. Kobieta obiecuje, że przyjdzie…

Przemek cieszy się, że Monika żyje, ale w głowie ma tylko Dagmarę!

Przemek z ulgą przyjmuje wiadomość, że Monika dochodzi do siebie po próbie samobójczej. Nie może dodzwonić się do Dagmary. Dyrektorka zawiesza młodego Smolnego w prawach ucznia dodając, że polonistka też już tu nie pracuje. Przemek jedzie do szpitala – tam spotyka wychodzącą od Moniki Dagmarę!