Na Wspólnej

odcinek 2976

Na Wspólnej 17

Darek kłóci się z Anetą. Kobieta trafia na pogotowie. Tymczasem Marta przegląda pendrive, który dostała od zabitej Kornelii.

Darkowi wali się całe życie!

Żbik staje przed komisją adwokacką – prawdopodobnie znowu straci możliwość wykonywania zawodu… Po południu Darek znajduje kopertę z wynikami badań na ojcostwo, jednak Aneta nie pozwala mu ich przeczytać. Dla Darka oznacza to, że żona jest w ciąży z Jankowskim! Dochodzi do potwornej awantury, w wyniku której Anetę zabiera pogotowie!

Marta ukrywa przed policją dowody w sprawie Kornelii!

Marta przegląda pendrive, który dostała od zabitej Kornelii – są na nim zdjęcia mężczyzn, którzy handlują kobietami i zmuszają je do prostytucji. Konarska zgłasza się na policję - ale w ostatniej chwili nie przekazuje prowadzącemu śledztwo nośnika z dowodami! Co ją przestraszyło?

Przez Ulę chora Nastka może nie doczekać operacji?

Blanka z chorą córką przychodzi do fundacji, żeby podpisać dokumenty potrzebne do rozpoczęcia zbiórki pieniędzy na operację Nastki. Ula chce wybrać się z małą na spacer i przekonuje jej mamę, że będą bardzo ostrożne. Niestety, Nastka spada z huśtawki. Blanka jest wściekła – denerwuje się, że jej dziecko nie przeżyje do operacji!