Na Wspólnej

odcinek 2954

Na Wspólnej 17

Ojciec Leny składa skargę na Norberta do kuratorium. Kamil zauważa, że Ostrowski zgadza się z Kleczewską we wszystkim i wyraźnie lubi jej towarzystwo.

Norbert odpowie przed kuratorium, a Bruno przed… Heblem?

Norbert zostaje wezwany do dyrektorki – dowiaduje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium! Tymczasem Bruno błaga Malwinę o ostatnią szansę. Gdy dziewczyna go skreśla, robi się bardzo agresywny. Szuka pocieszenia w narkotykach. Nie wie, że jest obserwowany przez… Hebla!

Zimińska powinna bać się matki nowej uczennicy?

Pola, nowa uczennica w szkole Danki, robi awantury na kolejnych lekcjach walcząc z nauczycielami o lepsze stopnie! Zimińska wzywa na rozmowę jej mamę. Niedługo potem Zimińska znajduje zapłakaną Polę, która bardzo boi się konsekwencji spotkania matki z dyrektorką. Danka jest zaskoczona – może ona również powinna zacząć się bać?

Ostrowski przyjacielem nowej ordynator?

Arkowi udaje się przekonać do przeszczepu pacjenta w podeszłym wieku. Kleczewska jest mu wdzięczna. Zwłaszcza, że wcześniej Adamski podważał decyzję pani ordynator. Kamil zauważa, że Ostrowski zgadza się z Kleczewską we wszystkim i wyraźnie lubi jej towarzystwo…