Na Wspólnej

odcinek 2953

Na Wspólnej 17

Smolny robi aferę polonistce, że Przemek zawala inne przedmioty przez kółko teatralne. Hebel próbuje przekonać córkę, by zapomniała o swoim chłopaku.

Bruno na samym dnie - a Malwina i tak nie potrafi o nim zapomnieć?

Hebel przekonuje córkę, że ta niepotrzebnie cały czas zaprząta sobie głowę Brunem. Malwina jest zła – oświadcza ojcu, że jest dorosła i sama chce się zmierzyć ze swoimi problemami… Tymczasem Bruno – po kilku dniach ćpania – budzi się na śmietniku. Całkowicie okradziony!

Smolnego zaskakuje syn, a potem dobija go… Gwiazda!

Smolny robi aferę polonistce, że Przemek zawala inne przedmioty przez kółko teatralne. Ze zdziwieniem dowiaduje się, że syn z własnej woli chodzi na zajęcia do ślicznej pani Dagmary… W gabinecie Krzysztofa pojawia się Gwiazda. Właściciel gazety stwierdza, że od dzisiaj Smolny ma zatrudnić w redakcji jego żonę!

Joanna ma adoratora?

Joanna proponuje mężowi, żeby wieczorem gdzieś wyszli. Bogdan dość obcesowo odmawia – takie rzeczy trzeba z nim uzgadniać wcześniej. Czyżby Berg o czymś zapomniał? W drodze do kliniki Joanna i Kasia są świadkami małego wypadku. Joanna zabiera rowerzystę, żeby udzielić mu pierwszej pomocy. Mężczyźnie Bergowa wyraźnie wpada w oko…