Na Wspólnej

odcinek 2939

Na Wspólnej 17

Kolenda ogłasza wyniki konkursu na nowego ordynatora. Koledzy zazdroszczą Przemkowi bliższego kontaktu z młodą polonistką.

Weronika - pod wpływem alkoholu – powoduje wypadek!

Weronika i Agnieszka podpisują kontrakt na obsługę prawną dużej firmy. Kobiety zostają zaproszone z tej okazji na uroczystą kolację. Niepijąca Olszewska wymiguje się i na placu boju pozostaje sama Roztocka. Pijany szef firmy jest wobec niej natarczywy i Weronika musi uciekać. Mimo, że piła wino, wsiada do samochodu. W drodze do domu uderza w coś autem!

Elżbieta wpędzi Ewę w ponowną depresję?

Igor i Ela przywożą do domu Ewę. Ta przeprasza Marcinkową za to, co się stało. Elżbieta dobitnie oznajmia, że nigdy Ewie nie wybaczy! Tymczasem w szpitalu Kolenda ogłasza wyniki konkursu na nowego ordynatora. Czy Ostrowski pokona Adamskiego i innych konkurentów?

Przemek chce chodzić na kółko teatralne – dla kogo to robi?

Koledzy zazdroszczą Przemkowi, że chodząc na kółko teatralne, ma kontakt z piękną polonistką, która je prowadzi. Młody Smolny udaje, że nie wie o co chodzi. Kiedy jednak nauczycielka chce go zwolnić z przykrego obowiązku, Przemek zdecydowanie protestuje – chce brać udział w zajęciach! Bardzo to cieszy jego nową koleżankę, Monikę…