Na Wspólnej

odcinek 2935

Na Wspólnej 17

Mikołaj dowiaduje się, że Roma ma męża i dziecko. Lena, wspierana przez Norberta, przyznaje się przy całej klasie, że jest… Łukaszem!

Pijany Mikołaj robi awanturę Romie!

Mikołaj jest roztrzęsiony po tym, jak dowiedział się, że jego ukochana Roma ma męża i dziecko. Leśniewski szuka ukojenia w alkoholu. Pijany wpada do studia telewizyjnego i wściekle wyrzuca Romie kłamstwa. Dostaje się również Marcie – za brak szczerości!

Lena chce być chłopakiem!

Lena – wspierana przez Norberta – przy całej klasie przyznaje się, że jest… Łukaszem! Okazuje się, że jej odwaga i szczerość budzą szacunek i akceptację jej problemu. Norbert oddycha z ulgą… Wieczorem Owczarek przygotowuje zasadzkę na bramkarzy-dilerów w klubie Bruna. Udaje mu się sfotografować sprzedaż narkotyków!

Szulc i Cieślik na długo zapamiętają ziemniaczane święto!

Wojtek zawozi Cieślika do dość odległej miejscowości na festyn pieczonego ziemniaka. Okazuje się, że cudowne bulwy nie tylko się zjada – prywatna destylarnia ma dla gości odświętną ziemniaczaną wódkę. Miastowi oficjele niemal pod przymusem mają jej spróbować. Szulc i Cieślik mierzą się z tematem i… kończą w łóżkach nieswoich kobiet!