Na Wspólnej

odcinek 2882

Na Wspólnej 17

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej - Co w odcinku?
Maks zabiera synka i odchodzi od Ilony!

W firmie Zdybickiej nieoczekiwanie zjawia się kontrola skarbowa. Okazuje się, że taka sama kontrola rozpoczęła się też w galerii Maksa. Wszystko jasne – naczelnik Wszoła rozpoczął zemstę za to, że Ilona odmówiła pójścia z nim do łóżka! Maks postanawia spotkać się z urzędnikiem. Po spotkaniu… zabiera dziecko i wyprowadza się od Zdybickiej!Darek wolontariuszem i mentorem dzieci?!

Darek próbuje prześwietlić fundację pomagającą dzieciom z rozbitych rodzin. Pod pretekstem starania się o wolontariat spotyka się z Hasiakową, szefową fundacji. Z zapałem opowiada, jak bardzo lubi dzieci. Stwierdza, że chętnie zostanie mentorem jakiegoś chłopca z biednej rodziny. Czy uda mu się nabrać Hasiakową?


Kamil w szachu kobiet.

Ula chce iść do szkoły w krzykliwej bluzce i z umalowanymi paznokciami. Kamil nie zgadza się - przeprowadza z córką rozmowę, ale dziewczyna i tak sprytnie stawia na swoim! W pracy Hoffer dowiaduje się, że ma zgodę Kolendy na powrót do operowania, ale pod pewnymi warunkami.

Na Wspólnej - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinkiNa Wspólnej" oglądaj online na VOD player.pl