Na Wspólnej: Od pierwszego odcinka

odcinek 280

Na Wspólnej 2

Leszek obwinia Krystynę o odejście Gabrieli i zrujnowanie mu życia. Okazało się, że Krystyna spotkała się z Gabrysią. Teraz Leszek jest już pewny powodów, dla których żona go opuściła.

Michał nie ustaje w wysiłkach, aby uniemożliwić Kindze wynajęcie mieszkania. Pomimo ostrzeżeń Andrzeja dalej brnie w drobne oszustwa. Cały czas ma nadzieje na odnowienie związku z Kingą. Kiedy obdarowuje ją drogim prezentem Kinga jest oburzona i nie chce go przyjąć. Jednak po rozmowie z Michałem, w drodze wyjątku zgadza się zatrzymać flakonik z ulubionymi perfumami…

Konrad stawia Marię i Włodka w niezręcznej sytuacji. Podczas rodzinnej kolacji świadomie porusza zakazany temat Grzegorza. Zdenerwowany Włodek coraz bardziej obawia się, że wkrótce wszyscy poznają rodzinny sekret Ziębów. W końcu jednak zaczyna myśleć racjonalnie i zgadza się na pomoc Weroniki w sprawie siedzącego w więzieniu syna.
Karolina nie może doczekać się „specjalnej” randki przygotowywanej przez swojego chłopaka. I rzeczywiście Igor sprawia jej niezwykłą niespodziankę. Podczas romantycznego spotkania towarzyszy im donośny śpiew Lucjana…

Ewa wciąż zastanawia się nad współpracą z renomowaną siecią salonów fryzjerskich. Mając na względzie przyszłość Igora coraz bardziej skłania się ku propozycji Orzechowskiej.
Izabela postanawia wysłać prace Maksa na konkurs plastyczny. Ma zamiar zrobić to w tajemnicy przed synem. Oskar szczerze jej odradza robienie takich rzeczy za plecami Maksa.