Na Wspólnej 501-1000

odcinek 999

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 501-1000 - Streszczenie
Rozgoryczenie Zimińskiego

Marek jest niezadowolony z przebiegu spotkania z ciotką Pęczka. Niestety niewiele dowiedział się od niej. Podejrzewa jednak, że ta kobieta wie, czym zajmuje się Mariusz. Zimiński ponownie umawia się z właścicielem zakładu. Dębek przeprasza za swoje wcześniejsze zachowanie - zrozumiał, że Zimiński jest jedną z ofiar, a nie oszustem. Mimo to nie zgadza się zwrócić Markowi pieniędzy.

Borys wyjechał na Ukrainę

Rano Roman zaprasza Ewę na kolację do restauracji. Wychodząc razem do pracy spotykają Michała, który mówi im, że Borys wyjechał na Ukrainę. Ewa nie może się otrząsnąć po tej wiadomości. Kilkakrotnie próbuje skontaktować się z Borysem, ale bez skutku.

Scenariusz Jerzego

Jerzy ze zniecierpliwieniem oczekuje wieści od Lecha Radeckiego. Podejrzewa, że producent nie przeczytał jeszcze scenariusza. Iga zaprasza Dudka i Brzozowską do siebie. Zaproszony jest też Radecki. Producent pojawia się w towarzystwie młodej kobiety. Mówi, że przeczytał scenariusz, który wydał mu się bardzo interesujący.

 

 

Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 501-1000” oglądaj online na VOD player.pl