Na Wspólnej 501-1000

odcinek 998

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 501-1000 - Streszczenie
Rozterki Ewy

Olszewska radzi Ewie, aby dała sobie czas na podjęcie dojrzałej decyzji. Ewa wyznaje Borysowi, że nie potrafi zostawić wszystkiego, aby być z nim. Obawia się, że w rezultacie zostanie sama. Hoffer przyznaje Agnieszce rację - rzeczywiście zaniedbywał Ewę, oddalili się od siebie i zrozumiał, że trzeba to jakoś naprawić. Chciałby zabrać Ewę na wakacje tylko we dwoje. Agnieszka uważa, że to świetny pomysł.

Marzena walczy o Sławka

Maria podejrzewa, że Dziedzicowie próbują ocalić swój związek. Renata zapewnia ją, że niezależnie od planów Marzeny, Sławek jest zdecydowany na rozwód. Daria, podczas obiadu u Ziębów, oznajmia, ze wraz z tatą i mamą jedzie w sobotę do babci - mamy Sławka. Dziedzic jest totalnie zaskoczony słowami córki.

Siostra Weroniki

Alicja wyjaśnia Weronice, że jej przybrana matka dopiero na łożu śmierci wyznała jej, że jest adoptowanym dzieckiem i miała siostrę. Zależy jej na odszukaniu siostry ponieważ po śmierci matki i rozstaniu z mężem została zupełnie sama - była zbyt pochłonięta karierą zawodową, aby myśleć o dziecku.

 

Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 501-1000” oglądaj online na VOD player.pl