Na Wspólnej 501-1000

odcinek 1000

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki. Zobacz specjalny materiał z okazji 1000-go odcinka!

Na Wspólnej 501-1000 - Streszczenie
Niania Frania

U Kingi i Michała pojawia się lokaj producenta Skalskiego wraz z jego dziećmi. Konrad tłumaczy zaskoczonej Kindze, że jest agentem ich nowej niani Frani Maj i przedstawia im warunki, na jakich, ewentualnie, panna Maj zgodzi się zostać nianią Frania. Brzozowska jest oburzona wygórowanymi roszczeniami nowej niani. Natomiast Michał po obejrzeniu port folio Frani gotów jest zrobić wszystko byleby tylko panna Maj zgodziła się przyjąć posadę niani jego synka. Okazuje się jednak, że z jego winy Frania rezygnuje z pracy u Brzozowskich.

Jaś Fasola u Ziębowej

Roman przypomina Marii o tysięcznym odcinku " Na Wspólnej". Ziębowa zapewnia, że pamięta i zacięciem poleruje statuetkę - główną nagrodę serialu "Na Wspólnej" w konkursie publiczności Telekamery za rok 2007. Nagle w barze pojawia się Jaś Fasola. Hoffer jest przekonany, że skądś zna tego gościa. Maria wyjaśnia mu, że ten mężczyzna często wpada do jadłodajni na pierogi. Roman idzie poszukać Ewy. Przed jej salonem spotyka kobietę, z czwórką dzieci łudząco, podobną do Żanety.

 

Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 501-1000” oglądaj online na VOD player.pl