Na Wspólnej 2001-2500

odcinek 2245

Na Wspólnej 14

Klaudia wyznaje Oli, że jej pocałunki nie były wygłupem…
Po wczorajszej imprezie u Oli wszyscy są mocno skacowani. Niewiele pamiętają, ale pocałunek Zimińskiej i Klaudii wszyscy! Ola ma potwornego kaca moralnego… Indiana próbuje żartować z koleżanek-lesbijek, ale napotyka bardzo ostrą kontrę Klaudii. Wieczorem dziewczyna odwiedza Olę. Wyznaje, że z jej strony to wcale nie był wygłup!

Marta błaga Olafa o wybaczenie!
Igor namawia Martę, żeby jeszcze raz zawalczyła o Olafa. Konarska czeka na ukochanego przed jego domem. Kubicki nie ma ochoty z nią rozmawiać. Uświadamia Marcie, że oskarżając go, wbiła mu nóż w serce – kochał ją i gotów był zrobić dla niej wszystko, a ona uwierzyła w kłamstwa! Konarska jeszcze raz błaga o wybaczenie…

Tosia dostaje od swojego ojca list – czy to ją złamie?
Kornacki przychodzi do szkoły Tosi. Przez jedną z jej koleżanek przekazuje córce kopertę. Kiedy Tosia ją otwiera, znajduje zdjęcie mamy z Kornackim i list. Ojciec pisze, że opuścił ją i jej mamę, by ratować swoje małżeństwo. Rozumie, że trudno coś takiego wybaczyć, ale prosi, by dała mu szansę. Wierzy, że mogą być jeszcze prawdziwą rodziną… Czy Tosia się złamie?