Na Wspólnej 2001-2500

odcinek 2211

Na Wspólnej 14

Weronika odkrywa prawdę o układzie Jerzego z Solskim!
Weronika uświadamia Kamysowi, że wie dlaczego ten tak boi się Solskiego. Ostrzega Jerzego, że jeśli sprawa wypadku pod Tarnowem wypłynie, będzie skończony jako adwokat. Kamys próbuje się tłumaczyć, przyznaje, że popełnił błąd. Roztocka nie może pojąć, jak Jerzy - ze strachu - mógł zdradzić Adama, swojego przyjaciela… W przeddzień rozprawy Solski spotyka się z Roztocką i próbuje przekupić ją obietnicą kariery. Wieczorem  Weronika otrzymuje „głuche” telefony a w jej kancelarii pojawia się przerażona Klara…

Olaf oskarżony o doping – czy straci pracę?
Marta ma ogromny żal do ukochanego, że tak perfidnie ją okłamał. Całkowicie straciła do niego zaufanie! Olaf próbuje się tłumaczyć, ale to nie koniec jego problemów. W pracy Radek oskarża go o to, że zdał egzamin na dopingu! Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Zdenerwowany szef każe Olafowi zrobić testy - w przeciwnym razie będzie zwolniony!

Kinga zabiera Michałowi Ignasia!
Michał, choć bardzo mu zależy na Julii, ma wątpliwości, czy chce z nią zamieszkać na stałe. Kobieta jest bardzo zawiedziona. Okłamuje jednak Kingę i mówi jej, że Michał bardzo chce, by razem zamieszkali. Wściekła Brzozowska natychmiast zabiera mężowi synka!