Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1281

Na Wspólnej 8

Maciek próbuje popełnić samobójstwo. Ewa nie może zebrać sumy potrzebnej na opłacenie leczenia Igora. Weronika uświadamia Adamowi, że nie liczy się z uczuciami innych.

Na Wspólnej 1281 - opis odcinka

Nocą Zimińscy, bardzo podenerwowani, bezskutecznie dobijają się do domu Maćka. Sąsiadka tłumaczy im, że chłopak mieszka sam. Dodaje, że ma klucze od jego mieszkania. Towarzystwo zastaje Maćka nieprzytomnego po zażyciu dużej ilości leków. Marek natychmiast dzwoni po pogotowie i wkrótce chłopak zostaje zabrany do szpitala. Danuta jest zrozpaczona. Po wizycie w szpitalu, mówi mężowi, że Maciek odzyskał przytomność, lecz nie miała odwagi zobaczyć się z nim. Obwinia się za to, co się stało. Nie docierają do niej argumenty męża, który próbuje przekonać ją, że postąpiła najlepiej, jak mogła. Pogrąża się w coraz większej rozpaczy i poczuciu winy.

Ewa wynajduje w Internecie ośrodek dla syna. Borys wybiera się na pogrzeb Krajewskiego. Ewa daje mu do zrozumienia, że będzie lepiej, jeśli pójdzie bez niej. Kamil przynosi jej dokumenty do przedłożenia w ośrodku rehabilitacyjnym. Okazuje się, że leczenie w takim miejscu jest bardzo kosztowne. Ewa prosi młodego Hoffera, żeby nie mówił o tym jej synowi. Później prosi Borysa, żeby pożyczył jej pieniądze na opłacenie leczenia. Okazuje się, że firma Krajewskiego miała ostatnio poważne kłopoty. W rezultacie umierając zostawił sporo długów swojej rodzinie. Orłow czuł się zobowiązany pomóc synowi i jego matce i oddał im wszystko, co miał. Prosi ukochaną o trochę cierpliwości. Zapewnia, że dotrzyma obietnicy i pomoże jej. Ewa ma do niego żal. Oznajmia, że sama da sobie jakoś radę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.