Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1272

Na Wspólnej 8

Sławek zastanawia się nad porzuceniem pracy w policji. Krystyna radzi Izabeli aby kontynuowała korespondencję z Jerzym. Danuta nie wie, jak zareagować na miłosne wyznanie ucznia.

Na Wspólnej 1272 - opis odcinka

Sławek i Renata wybierają się po prezent urodzinowy dla Darii, która przyjeżdża z mamą do Polski. Przed centrum handlowym Dziedzic spotyka dawnego znajomego, byłego policjanta a obecnie właściciela firmy ochroniarskiej. Norbert zachwala swoją nową pracę, która zapewnia mu godziwe zarobki i nie jest zbyt stresująca. Daje Dziedzicowi do zrozumienia, że chętnie nawiąże z nim współpracę, gdyby ten zdecydował się odejść z policji. Sławek poważnie zaczyna rozważać taką możliwość. Wyznaje narzeczonej, że od czasu nieszczęsnej afery przestał lubić swoją pracę. Renata nie chce nic sugerować narzeczonemu, gdyż uważa, że sam musi podjąć tak ważną decyzję. Wieczorem Sławek przyprowadza Darię. Wraz z Renatą wręcza jej urodzinowe prezenty. Dziewczynka posępnieje, kiedy okazuje się, że dostała zwykłą grę planszową. Z dumą pokazuje elektroniczną grę, którą dostała od Ralfa. Zaczyna się nią bawić, zapominając zupełnie o prezencie od taty.

Izabela mówi Krystynie, że napisała do Jerzego maila, w którym przedstawiła się jako jego wielbicielka i opisała swoje kłopoty w małżeństwie. Ku jej zaskoczeniu, mąż nie domyślił się mistyfikacji. Co więcej skarżył się, że on też ma problemy rodzinne. Krystyna uważa, że ton, w jakim Jerzy odpisuje nieznanej sobie kobiecie świadczy o tym, że szuka nowych wrażeń i wentylu dla codzienności. Sugeruje Izabeli, żeby kontynuowała korespondencję i w ten sposób dowiedziała się, czego on nie chce lub nie potrafi powiedzieć jej wprost. Jerzy odpisuje na maile czytelników. Izabela jest coraz bardziej zaintrygowana i ze zniecierpliwieniem czeka, aż będzie miała dostęp do komputera. Na osobności pisze list do Dudka – oczywiście jako nieznajoma wielbicielka.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.