Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1156

Na Wspólnej 7

Igor dowiaduje się o zamiarach Mai. Najbliżsi Żanety coraz bardziej się o nią martwią. Rodzice Oli i Daniela przyznają się do porażki wychowawczej.

Na Wspólnej 1156 - streszczenie
Igor zauważa Maję w sukni ślubnej...

Igor skarży się Filipowi, że od dłuższego czasu nie może skontaktować się z Mają. Młody Konarski ukrywa przed przyjacielem fakt jej zaręczyn. Zapewnia jednak, że dziewczyna jest w Warszawie. Igor obawia się, że z powodu nieszczęsnego artykułu straci pracę. Redaktor mówi mu, że postawa Dolniaka nie jest dla niego zaskoczeniem. Wypytuje Igora o jego dotychczasowe doświadczenia zawodowe. Chłopak przyznaje, że praca nad artykułem była pierwszą, która sprawiała mu autentyczną przyjemność. Naczelny uświadamia Igorowi, że nie ma ani warsztatu, ani wielkiego talentu literackiego. Jednak spodobało mu się jego wyczucie tematu i pasja, z jaką podszedł do niego. Wysyła Nowaka, wraz z ekipą redakcji sportowej, na mecz do Łodzi. Igor czekając na kolegów z redakcji zauważa, przez witrynę sklepu, Maję, która przymierza suknię ślubną.

Siostra Oli mówi Zimińskim gdzie znajduje się ich młodsza córka

W domu Zimińskich niespodziewanie zjawia się ich starsza córka. Wyjaśnia, że rozmawiała z Olą i wie o jej ucieczce. Dodaje, że siostra i Daniel są w Ostrawie na Słowacji. Uważa, że rodzice popełnili błąd zabraniając Oli widywać się z Danielem i przenosząc ją do innej szkoły. Między Zimińskimi dochodzi do sprzeczki. Danuta uważa, że jako rodzice, ponieśli z mężem całkowitą klęskę w stosunku do obu córek. Marek jest zdania, że Ola nie miała prawa tak się zachować. Gosia, chcąc załagodzić sytuację, tłumaczy im, że nie przyjechałaby, gdyby źle ją wychowali. Danuta przekazuje Brzozowskim wieści o dzieciach. Andrzej nie może darować synowi, że nie pofatygował się nawet, aby do nich zadzwonić. Basia tłumaczy mu, że jako rodzice powinni wyciągnąć wnioski z tego, co się stało. Zimińska zastanawia się, czy po tym, co zaszło uda się jej odbudować bliskość, która łączyła ją z Olą.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.