Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1154

Na Wspólnej 7

Zimińscy i Brzozowscy obwiniają się nawzajem za ucieczkę swoich dzieci. Dolniak niedotrzymuje obietnicy danej Igorowi. Marta i Filip są mocno zaskoczeni wyznaniem Mai. Żaneta nie może otrząsnąć się po spotkaniu z mężem.

Na Wspólnej 1154 - streszczenie
Ziębowie wypytują Żanetę o syna...

Żaneta nie może się otrząsnąć po tym, co usłyszała od swojego męża. Wyznaje Sławkowi, że cały czas wierzyła, że kiedyś skończy się koszmar i Grzesiek wróci do domu. Wyrzuca sobie, że była tak łatwowierna. Ziębowie z przejęciem wypytują ją o syna. Żaneta zapewnia ich, że Grzesiek jest zdrów. Nie mogąc wydusić z siebie nic więcej, zamyka się w pokoju. Włodek, niczego nie podejrzewając, prosi żonę, aby dała synowej czas na ochłonięcie po emocjach. Po pewnym czasie Maria, nie mogąc dłużej wytrzymać w niepewności, próbuje wybadać Żanetę. Zachowanie synowej świadczy, że stało się coś złego. W końcu Żaneta wyjawia teściowej, że Grzesiek zostawił ją i Manię i ma inną kobietę, która spodziewa się jego dziecka.

Rodzice Oli i Daniela dowiadują się o ich ucieczce

Zimińscy, zdenerwowani zniknięciem córki, wydzwaniają po znajomych Oli, aby dowiedzieć się, gdzie ona jest. Okazuje się, że Basia także nie może złapać kontaktu ze swoim synem. Jakiś czas później Brzozowscy przychodzą do Zimińskich. Atmosfera między nimi staje się coraz bardziej napięta i kłótnia wisi na włosku. Kobiety łagodzą sytuację uznając, że najważniejsze jest odnalezienie dzieci. Brzozowscy wyznają, że koledzy Daniela zorganizowali wycieczkę na Słowację i chłopak domagał się od nich pozwolenia na wyjazd. Danuta dodaje, że Ola prosiła niedawno o założenie konta bankowego. Uważa za bardzo prawdopodobne, że dzieci postanowiły samowolnie wybrać się na Słowację. Basia dowiaduje się od Przemka, że Ola i Daniel nie dotarli na miejsce zbiórki i znajomi wyjechali bez nich. Rodzice zaczynają się coraz poważniej niepokoić. Anka podejrzewa, że przyjaciele mogli wyjechać do Holandii. Wyznaje Zimińskim, że Ola często skarżyła się na rygor, jaki wprowadzili jej rodzice. Danuta i Marek są zrozpaczeni. Zimińska nie może sobie darować, że byli tak surowi względem córki. Andrzej wyrzuca sobie, że nie traktował syna jak dorosłego człowieka. Oboje z żoną przyznają, że ich metody wychowawcze były złe.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.