Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1082

Na Wspólnej 7

Sobczak wprowadza się do Agnieszki. Hoffer i Honorata spędzają razem miły wieczór. Kinga chce wrócić do pracy.

Na Wspólnej 1082 - streszczenie
Rafał wprowadza się do Agnieszki

Rafał wyznaje Agnieszce, że gdyby nie ona, nigdy nie zdecydowałby się wyprowadzić od matki. Olszewska proponuje, aby wprowadził się do niej na stałe. Popołudniu Rafał przynosi swoje rzeczy. Jest zakłopotany, gdy okazuje się, że z trudem mieszczą się we wspólnej szafie. Agnieszka spostrzega, że nawyki, które Rafał wyniósł z domu, zupełnie nie pasują do dorosłego mężczyzny. Sobczak wyjaśnia, że potrzebuje trochę czasu, aby zmienić się i nauczyć żyć bez matki.

Honorata i Roman zbliżają się do siebie

Kamil sugeruje ojcu, aby bardziej zadbał o swój wygląd. Roman uważa, że to zawracanie głowy. Mimo to po pracy przebiera się w nowo zakupione ubranie. Następnie udaje się do Honoraty i zaprasza ją na kolację. Leśniewska docenia starania Hoffera i komplementuje jego odmieniony wygląd. Po kolacji daje się jeszcze namówić na wizytę w jego mieszkaniu. Przy okazji rozmowy o dzieciach Honorata wyznaje, że jej syn uszkodził sprzęgło w samochodzie. Roman obiecuje zająć się tym. Później pokazuje jej album z rodzinnymi zdjęciami W pewnym momencie album wypada mu z rąk i Hoffer z Leśniewską, jednocześnie, schylają się po niego. Oboje są zmieszani tą nagłą bliskością. Mimo to przez dłuższą chwilę patrzą sobie w oczy. Nagle do mieszkania wchodzą Kamil i Zuza. Widząc, że zjawili się nie w porę, postanawiają iść jeszcze na krótki spacer.

Renata administratorem domu Na Wspólnej

Michał mówi Renacie, że postanowili z bratem odciążyć ją w obowiązkach i poszukać nowego administratora. Kraszewska nie ukrywa, że podoba jej się ten pomysł. Kinga z zainteresowaniem przysłuchuje się ich rozmowie. Na osobności wyznaje Renacie, że chętnie wróciłaby do pracy. Kinga, przed spotkaniem z Ewą i Borysem, sugeruje mężowi, aby przemyślał jej kandydaturę na stanowisko administratora. Michał nie jest zachwycony tą wizją. Podczas kolacji Ewa mówi Brzozowskim, że za namową Borysa, postanowiła zmienić profil swojej firmy. Kinga wyznaje mężowi, że zazdrości Ewie wsparcia, jakie ma w swoim mężczyźnie. Michał oznajmia jej, że zgadza się, aby objęła administrację domu na Wspólnej.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.