Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1079

Na Wspólnej 7

Maks zastanawia się nad wycofaniem swoich udziałów w Bud-Maksie. Rafał wyprowadza się od matki.
Na Wspólnej 1079 - streszczenie
Maks chce wycofać swoje udziały z Bud-Maksu

Maja odwiedza Maksa, aby popracować z nim nad projektem wnętrza winiarni. Młody Brzozowski przyznaje, że od czasu wizyty w zakładzie Nowickiego, nieustannie myśli o budynku fabrycznym, który ma zostać wystawiony na sprzedaż. Marzy o stworzeniu tam wspaniałego centrum sztuki. Przekonany, że nigdy nie zarobi sumy wystarczającej do realizacji tych planów, zastanawia się nad wycofaniem swoich udziałów z rodzinnej firmy. Izabela próbuje mu uświadomić, że bez doświadczenia w biznesie mógłby wszystko stracić. Uważa, że taka decyzja byłaby nieodpowiedzialna i bardzo szkodliwa dla Bud–Maksu. Proponuje, że póki, co pożyczy mu trochę pieniędzy. Maks mówi jej, że to raczej nie będzie możliwe, bo na realizację jego projektu potrzeba kilka milionów złotych.

Rafał wyprowadza się od matki

Rafał, z pięknym bukietem kwiatów, czeka na Agnieszkę przed jej domem. Kiedy Olszewska wychodzi do pracy próbuje wręczyć kwiaty i zapewnia ją, że bardzo mu na niej zależy. Rozgniewana Agnieszka jest nieugięta i nie chce z nim rozmawiać. Sobczak wściekły wraca do domu i oznajmia matce, że wyprowadza się od niej. Pani Ludwika nie może się z tym pogodzić. Rafał wychodząc z domu prosi matkę, aby w razie potrzeby dzwoniła do niego. Ona daje do zrozumienia, że już nie potrzebuje jego pomocy. Agnieszka wyznaje Ewie, że czuje się okropnie po tym, jak potraktowała Rafała.  Wieczorem Sobczak jeszcze raz przychodzi do niej i nalega na chwilę rozmowy. Przyznaje, że źle postąpił nie mówiąc jej prawdy i dodaje, że wyprowadził się z domu.

Weronika udaje się na leczenie w ośrodku

Lekarz uważa, że Weronika powinna wrócić do szpitala albo zdecydować się na leczenie w ośrodku leczniczo-rehabilitacyjnym. Roztockiej jest przykro, że stała się ciężarem dla rodziny. Nie wyobraża sobie jednak rozłąki z najbliższymi. Adam nalega, żeby posłuchała rady lekarza i zgodziła się pojechać do ośrodka leczniczo-rehabilitacyjnego nad morzem. Obiecuje, że za jakiś czas przyjedzie do niej z Antosią. Alicja, przed wyjazdem do Trójmiasta, przychodzi pożegnać się z Roztockimi. Udaje się jej namówić Weronikę na leczenie w ośrodku. Adam dziękuje Domaniewskiej za to, co zrobiła dla jego rodziny i zapewnia, że zawsze będzie mile widziana w jego domu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.