Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1073

Na Wspólnej 7

Daniel ma kłopoty z policją. Agnieszka mówi pani Ludwice o swoim problemie z alkoholem. Weronika prosi męża, aby zawiózł ją do szpitala.

Na Wspólnej 1073 - streszczenie
Kłopoty Daniela z policją

Policjanci przychodzą do Daniela z nakazem przeszukania jego komputera. Ola, dowiedziawszy się o kłopotach przyjaciela, zwalnia się z lekcji i jedzie do niego. Danuta dowiaduje się od Malinowskiego o aferze ze zdjęciami jej córki. Obawia się, że Ola znowu wpakowała się w jakieś kłopoty. Daniel wyjaśnia Oli, że policja podejrzewa go o autorstwo strony internetowej, na której były umieszczone jej zdjęcia, ponieważ na jego komputerze były robione ostatnie aktualizacje. Andrzej, po powrocie z komisariatu mówi, że Artur wyparł się wszystkiego. Sugeruje, żeby syn powiedział policji o koledze, który włamał się na stronę Artura, bo tylko on może go oczyścić z zarzutów. Daniel nie chce pakować swojego przyjaciela w kłopoty. Basia rozumie postępowanie syna i do tego samego namawia męża. Ola postanawia poprosić o pomoc mamę. Wyjaśnia jej całą sytuację. Zimińska jest poruszona tym, co usłyszała. Ola prosi mamę, żeby nie mówiła o niczym ojcu. Wyjaśnia, że byłoby jej niezręcznie rozmawiać z nim o takich sprawach.

Matka Rafała dowiaduje się o problemach Agnieszki

Matka Rafała zaprasza Agnieszkę na obiad. Po posiłku proponuje, żeby napili się nalewki domowej roboty. Olszewska jest w trudnej sytuacji. Decyduje się powiedzieć pani Ludwice o swoim problemie alkoholowym. Matka Rafała próbuje się opanować, ale atmosfera staje się napięta i Agnieszka wychodzi od Sobczaków. Rafał jest bardzo dumny ze swojej przyjaciółki. Zapewnia, że matka również docenia jej odwagę i z czasem pogodzi się z tym, co usłyszała. Pani Ludwika kategorycznie zabrania synowi spotykać się z Olszewską. Tym razem Rafał nie ulega tak łatwo i mówi, że nie zamierza podporządkowywać się jej zakazowi.

Weronika ponownie udaje się do szpitala

Antosia zwraca Weronice uwagę, że kilkakrotnie wykonuje te same czynności. Później Roztocka zapomina wyłączyć na czas piekarnik. Weronika jest coraz bardziej zaniepokojona swoim stanem. Nie chcąc martwić męża, prosi go, aby zawiózł ją do szpitala na rutynową wizytę. Lekarz zapewnia ją, że zaburzenia pamięci są częstym objawem po urazach, jakich doznała. Na wszelki wypadek daje skierowanie na powtórną tomografię mózgu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.