Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1066

Na Wspólnej 7

Weronika chce jak najszybciej wrócić do domu. Projekt Marty spotyka się z zainteresowaniem producentów. Marek unika kontaktu z Malinowskim.

Na Wspólnej 1066 - streszczenie
Weronika budzi się ze śpiączki

Wieczorem Adam dowiaduje się, że Weronika odzyskała przytomność. Prosi Alicję, żeby zaopiekowała się Antosią a sam udaje się do szpitala. Rankiem wysyła Domaniewską na spotkanie z klientem. Jeszcze raz szczerze dziękuje jej za okazaną pomoc. Weronika jest bardzo szczęśliwa widząc córkę i męża. Wyznaje, że chce jak najszybciej wrócić do domu. Alicja odwiedza Weronikę. Widząc szczęśliwą przyjaciółkę zaczyna do niej docierać, że przestaje być potrzebna Roztockim. Wieczorem Adam obiecuje żonie, że nazajutrz zabierze ją do domu.

Marta pracuje nad nowym programem

Sadowska cieszy się, że Marcie udało się wzbudzić zainteresowanie producentów. Uważa, że program telewizyjny dla młodych matek może być strzałem w dziesiątkę. Marta próbuje podzielić czas między pisaniem konspektu, a opieką nad Ksawerym. Filip obawia się, że będzie jej bardzo ciężko, jeśli dostanie pracę. Mimo to nalega, żeby przedstawiła swój projekt. Marta dowiaduje się, że ma napisać scenariusz pierwszego odcinka swojego programu. Obiecuje mężowi, że jeśli zajdzie taka konieczność, znajdzie opiekunkę dla synka. Na razie chce poprosić o pomoc Igę. Filip proponuje, aby pomyślała też o wynajęciu opiekunki do dziecka.

Dystans Marka do Zbyszka

Danuta nie czuje się najlepiej po dwudniowej imprezie weselnej. Fizycznym dolegliwościom towarzyszą wątpliwości natury moralnej. Wyznaje Markowi, że czuła się przed rodziną Zbyszka, jak oszustka. Malinowski odwiedza Danutę. Przyznaje, że źle postąpił namawiając ją na wyjazd. Zimińska uważa, że powinien wreszcie wyznać prawdę swoim najbliższym. Przyznaje się, że powiedziała mężowi o jego orientacji seksualnej. Zbyszek zapewnia, że nie ma jej tego za złe. Przed domem spotyka Marka, który cały czas zachowuje spory dystans w stosunku do przyjaciela żony. Próbuje porozmawiać z nim o swoim problemie. Zimiński, dość nieprzekonująco zapewnia, że on nie ma żadnego problemu z tym, że  Zbyszek jest gejem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.