Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1047

Na Wspólnej 6

Filip odrzuca względy szefowej. Ola uważa, że Daniel niesprawiedliwie ocenia Artura. Honorata prosi Hoffera o rozłożenie na raty długu za naprawę.

Na Wspólnej 1047 - streszczenie
Filip kolejny raz odrzuca względy Reni

Kinga opowiada Marcie o swoich doświadczeniach z Reni. Filip, po powrocie do domu, oznajmia żonie, że jutro wyjeżdża z Sadowską do Stuttgartu na spotkanie z klientem. Marta mówi mu o rozmowie z Kingą. Filip woli jednak ufać własnej intuicji i doświadczeniu, niż słuchać zdania innych. Mimo to dzwoni do szefowej, aby odwołać swój wyjazd. Reni zgadza się, ale każe mu wrócić jeszcze do agencji. Wieczorem zjawia się w jego pracowni z butelką wina i zaczyna kokietować Filipa. Młody Konarski, mocno poirytowany jej zachowaniem, wychodzi z biura.

Ola poznaje się bliżej z Arturem

Artur przypomina Oli o wieczornej imprezie. Daniel ostrzega przyjaciółkę, że Artur jest bardzo zadufany w sobie. Dziewczyna prosi go, aby wieczorem dotrzymał jej towarzystwa. Młoda Zimińska, podczas imprezy, trzyma Artura na dystans. Za to Daniel nie opuszcza jej ani na krok. Kiedy Ola w końcu zostaje przez chwilę sama, podchodzi do niej Artur. Skarży się, że z powodu bogatych rodziców i sukcesów sportowych jest traktowany jak odmieniec i krąży o nim wiele nieprawdziwych opowieści. Ola dokładnie rozumie jego sytuację. Po wyjściu z imprezy między nią i Danielem dochodzi do sprzeczki - Ola uważa, że Daniel niesprawiedliwie ocenia Artura.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.